Košík

O nás

O nás - obrázok chlapca na preliezke

Deti sú naša budúcnosť. Sprevádzať ich cestou spoznávania sveta a objavovania samého seba už od prvého nádychu je úlohou všetkých nás, matiek a otcov. Uvedomujeme si, že pre správny vývin a výchovu našich detí je dôležité robiť zodpovedné rozhodnutia, ktoré vyžadujú trpezlivosť, rozvahu a hlavne nekonečnú lásku.

Kto iný, ako práve naše deti, sú našou inšpiráciou a motiváciou pri dizajne a výrobe produktov Joybex, ktoré sú zamerané na správny fyziologický vývin a mentálny rozvoj pri zažívaní každodenných dobrodružstiev. Chceme, aby deti objavovali nové výzvy a bezpečne prekonávali hranice formou vzdelávania a hrania.

Dôležitým faktorom je taktiež správna funkčnosť, kvalita a moderný dizajn, ktorý sa dokonale hodí do každej detskej izby, či interiéru Vášho domova. Používanie materiálov založených výlučne na ekologickej a prírodnej báze je jednou z našich najvyšších priorít, čím sa snažíme prispieť k lepšej budúcnosti našich detí aj my.

Našim cieľom je prispieť a pomôcť vytvárať jedinečné chvíle a spomienky na detstvo plné rodičovskej lásky a šťastného domova.

S láskou, Joybex

O nás - obrázok chlapca na piklery