Košík

Najčastejšie otázky

V našej ponuke nájdete široký výber drevených, edukačných pomôcok ako piklerovej trojuholníky v rôznych variáciách, učiace veže v rozličných štýloch, ale aj exkluzívne produkty ako balančné kladiny, či Montessori nášlapy.
Montessori edukačné hračky a pomôcky, narozdiel od tradičných konvenčných hračiek, sú vyrobené z prírodných materiálov, prevažne z dreva. Dôraz sa kladie na učenie pomocou zmyslov, čo je prirodzený spôsob učenia od narodenia. Podporujú spoznávanie a objavovanie sveta individuálnym prístupom, ktorý si každé dieťa určí samostatne, samozrejme so správne zadefinovanými hranicami.
Áno, ale aj nie. Ako to myslíme? Z hľadiska bezpečnosti je pri každom produkte Joybex určený minimálny vek, pre ktorý je daná pomôcka vhodná. Deti sa ale vyvíjajú individuálnym tempom a práve rodičia sú tí, ktorí najlepšie poznajú fyzické schopnosti a limity svojich ratolestí.
Naše produkty sú primárne určené do interiérov. Ak to však vonkajšie podmienky dovoľujú, tak je možné po rozumnom zvážení využiť naše edukačné pomôcky aj v exteriéry.
Áno, samozrejme. V prípade, že si prajete tovar vrátiť, alebo vymeniť, môžete tak urobiť bez udania dôvodu do 2 týždňov od doručenia zásielky. Avšak, tovar nesmie byť poskladaný, musí byť nepoškodený a v pôvodnom nepoškodenom balení.
Áno, každý produkt disponuje certifikátom EN-71 a tak spĺňa európske normy kvality a bezpečnosti.
Na každej stránke našich produktov nájdete video, ktoré poukazuje na rôzne možnosti využitia daného výrobku. Určite odporúčame sledovať Joybex na sociálnych sieťach, kde sa s Vami pravidelne delíme o správy a novinky vo svete Montessori a správneho vývoja detí. Viac informácií môžete tiež načerpať v našej sekcii Blog.
Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete individuálnu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, a preto sme tu, aby sme vám pomohli. Ďakujeme, že ste si vybrali našu službu.”